Від фінансової грамотності населення залежить не лише добробут домогосподарств, але й економічний успіх країни. Нині пріоритетними мають стати ініціативи щодо поширення інноваційних методів викладання фінансової грамотності у школах.
У ході роботи учасники заходу разом з вчителями загальноосвітніх шкіл та викладачами коледжів обговорили новий порядок і перспективи підвищення кваліфікації освітян з фінансової грамотності.
Тернопільський національний економічний університет об’єднав учнів, студентів коледжів та вчителів Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей під час Другого Всеукраїнського вернісажу-практикуму «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю», організаторами якого є студентський актив факультету фінансів та обліку й викладачі кафедри фінансів імені С. І. Юрія. На вернісажі побували і учні 6 класів Лозівської та Шляхтинецької шкіл.
У рамках вернісажу-практикуму було презентовано настільні фінансові ігри для дітей: «Банківська картка», «Малі підприємці», «Мій перший мільйон», «Дитячий бюджет», «Вірю – не вірю», «Знайти фінансового шахрая» та «Квест в магазині». Розробниками ігор виступили кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Віталій Валерійович Письменний і випускник кафедри Сергій Коженівський.
Для наших учасників вернісажу-практикуму були проведені екскурсія у Музей грошей ТНЕУ та рухливі ігри на фінансову тематику.
Немає коментарів:
Дописати коментар